EexcavaStart 12V 65A Bell Truck Alternator OEM 0120488205 3604448
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
| Attribute | Value |
|---|---|
| OEM | 0120488205 3604448 |
| Feature | Alternator |
| VDC | 12V 65A |
| Brand | DL |
| Warranty | 3 Months |
| Quality | Original |
| Weight | 7kg |
| Engine Model | Bell Truck |
| Product name | Alternator |
| P/N | 0120188290 0120488205 0120488285 0120488293 0120489475 098604029 01986A01129 9120060044 F005A00023 111888 CAL10238 CAL10238AS CAL10238ES CAL10238GS CAL102380S CAL10238RS A186125 3E7285 3604448RX 3675270 3911248 3920679 39206791 19093026 CA1197IR 8EL737217001 11201595 AAK1363 AAK3330 AAK4539 IA0595 AT173624 RE533516 RE533653 RES533653 SE501387 SE501835 210321 89213596 20110305 66021601 66021601C 448499 12161N |
| MOQ | 1 PCS |
| Condition | New original/ New generic/ Refurbished |
| Warranty | 6 months |
| Delivery time | 3-10 days after payment |
| Packing | Inner with plastic bag, outer with carton |
| Payment | T/T, Western Union, PayPal |
| P/N | P/N |
|---|---|
| 01G5554 | 01G5369 |
| 01G5203 | 01G5186 |
| 01G5050 | 08C0107 |
| 56A6479 | 56A6300 |
| 56A6288 | 22D0476X0 |
| 22D0475 | 22D0470X0 |
| 22D0467X0 | 22D0466X9 |
| 22D0466X0 | 22D0462X9 |
| 22D0462X0 | 22D0420 |
| 22D0419X9 | 22D0419X0 |
| 22D0417X0 | 22D0411X9 |
| 22D0411X0 | 22D0404 |




| Product Attributes | Brand:DL, Feature:Alternator, OEM:0120488205 3604448, VDC:12V 65A |
|---|
Shipping policy
At our Company, we understand the importance of timely delivery. We offer a variety of shipping options to suit your needs, including standard, expedited, and express shipping. Our dedicated team works diligently to process and dispatch your orders promptly, aiming to deliver them to your doorstep within the estimated timeframe.
We strive to provide fast and reliable shipping to our customers. Here’s everything you need to know about our shipping process:
- Dispatch: Within 24 Hours
- Free shipping across all products on a minimum purchase of $99.
- International delivery time 5 to 7 business days
- Cash on delivery might be available
- Easy 30 days returns and exchanges
Please note that delivery times are estimates and may vary depending on factors such as product availability, destination, and carrier delay
Returns policy
We want you to be completely satisfied with your purchase from our website. If for any reason you are not entirely happy with your order, we’re here to help. Certain exclusions and conditions may apply, so we encourage you to review our detailed return policy for more information. Rest assured, our goal is to ensure your complete satisfaction with every purchase you make from our website
- Returned items must be unused, undamaged, and in the same condition as received.
- Original tags, labels, and packaging must be intact and included with the returned item.
- Proof of purchase, such as your order confirmation or receipt, is required for all returns.







